21.1.2023 - PZL Voznice | ||
Kategorie: C 6.00 km, 11 kontrol | ||
1. | Martin Klaška DKP0100 Oddíl OB Kotlářka | 59:58 |
2. | Jan Lacina DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka | 61:07 + 1:09 |
3. | Olga Šimerková PGP7551 SK Praga | 62:57 + 2:59 |
4. | Ondřej Šimerka PGP0800 B SK Praga | 63:00 + 3:02 |
5. | Luboš Zápotocký SLA7500 SKOB Slaný | 63:10 + 3:12 |
6. | Vondráčková | 63:42 + 3:44 |
7. | Lenka Stodůlková LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 64:35 + 4:37 |
8. | Petr Vaněk ZBP7302 OOB SK Zbraslav | 66:09 + 6:11 |
9. | Lucie Bartůňková LOU7750 SK Moravan Louňovice | 66:12 + 6:14 |
10. | Marcela Konečná EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha | 66:21 + 6:23 |
11. | Petra Škáchová DKP7054 Oddíl OB Kotlářka | 66:39 + 6:41 |
12. | Tereza Havlová KAM0760 A OK Kamenice | 66:55 + 6:57 |
13. | Ondřej Střelba PGP7510 SK Praga | 69:25 + 9:27 |
14. | Ondřej Silný PHK7906 C OK 99 Hradec Králové | 69:34 + 9:36 |
15. | Martin Šnejdar PGP0806 B SK Praga | 70:26 + 10:28 |
16. | Antonín Procházka DCE5500 KOB Dobřichovice | 70:33 + 10:35 |
17. | Jakub Luhan PGP0809 SK Praga | 70:53 + 10:55 |
18. | Tomáš Šimek FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 71:24 + 11:26 |
19. | Pavel Hrstka SLA7501 SKOB Slaný | 71:56 + 11:58 |
20. | Salakvarda Jirka | 72:00 + 12:02 |
21. | Jaroslav Strejc ZVO6101 OB SK Zvole | 73:24 + 13:26 |
22. | monika jirova | 74:28 + 14:30 |
23. | Filip Jíra KAM0506 B OK Kamenice | 74:35 + 14:37 |
24. | Šárka Málková CST8351 C OB Strakonice | 74:45 + 14:47 |
25. | Drahomír Jun KNC5501 C Sokol Kostelec n | 75:06 + 15:08 |
26. | Petr Chmelík DOR8100 OK Dobříš | 75:27 + 15:29 |
27. | Ondřej Šnejdar PGP7712 SK Praga | 75:36 + 15:38 |
28. | Terezie Bartoňová FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 75:43 + 15:45 |
29. | Jana Sedláčková 0060001 Sedláčkovi | 75:46 + 15:48 |
30. | Vladimír John DLP5500 OOB TJ Dukla Praha | 77:04 + 17:06 |
31. | Miroslav Petrilák DOR6600 OK Dobříš | 77:38 + 17:40 |
32. | Stanislav Bleha DOR7503 OK Dobříš | 77:46 + 17:48 |
33. | Lada Proxová RIC8350 OB Říčany | 78:04 + 18:06 |
34. | Jakub Prox RIC7406 OB Říčany | 78:18 + 18:20 |
35. | Hausmannová | 79:12 + 19:14 |
36. | Vít Perkner ZVO0603 OB SK Zvole | 79:38 + 19:40 |
37. | Ladislav Hošek SCP6001 OK Sparta Praha | 80:17 + 20:19 |
38. | Petra Košťáková DOR8151 OK Dobříš | 80:34 + 20:36 |
39. | Vanda Králová BZP8750 Báječné ženy v orientač | 85:39 + 25:41 |
40. | Anežka Bartalošová PGP0853 B SK Praga | 86:24 + 26:26 |
41. | Pavel Martinec LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Tepli | 87:24 + 27:26 |
42. | Jiří Vejražka KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 88:12 + 28:14 |
43. | Alena Kohlová KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 88:25 + 28:27 |
44. | Jitka Klusáková DKP5651 Oddíl OB Kotlářka | 90:15 + 30:17 |
45. | Marie Hrstková SLA8150 SKOB Slaný | 92:07 + 32:09 |
46. | Miloš Novák SCP4600 OK Sparta Praha | 93:10 + 33:12 |
47. | Naďa Zavadilová SCP5450 OK Sparta Praha | 93:31 + 33:33 |
48. | Eva Tloušťová SCP6950 OK Sparta Praha | 93:47 + 33:49 |
49. | Jan Bartoň FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 94:09 + 34:11 |
50. | Miloslav Toušek MKP5000 SK Meteor Kačerov | 94:37 + 34:39 |
51. | Amálie Rebeka PetrilákováDOR0953 B OK Dobříš | 95:27 + 35:29 |
52. | Hana Dudlová ODV0854 TJ Aero Odolena Voda | 98:13 + 38:15 |
53. | Michaela Vyšínská ODV7655 TJ Aero Odolena Voda | 98:15 + 38:17 |
54. | Jaromír Buriánek SCP4700 OK Sparta Praha | 98:26 + 38:28 |
55. | Martin Sadil 0120002 Neregistrovaný - Šebero | 106:50 + 46:52 |
56. | Jan Šváb VSP5801 USK Praha | 107:51 + 47:53 |
57. | Marcela Míchalová KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 108:44 + 48:46 |
58. | František Duda KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n | 109:07 + 49:09 |
59. | Monika Reichelová VSP7755 USK Praha | 121:40 + 61:42 |
60. | Jarka Hlaváčová MFP6050 Matfyz Praha | 124:22 + 64:24 |
61. | Šmolíková Tereza 0160002 Moravan Louňovice | 130:05 + 70:07 |
62. | Karel Hlavatý SJP4200 KČT Slavoj Praha | 185:47 + 125:49 |
Created version: v03/29.10.2018 |